top of page
İstanbul yamaç paraşütü

Maceraya Hazırmısın

İSTANBULDA YAMAÇ PARAŞÜTÜ DENEYİMİ

İstanbulda yamaç paraşütü ile heyecan dolu bir maceraya hazır mısınız. Gökyüzünde özgürlük ve unutulmaz bir deneyim için İstanbul'da yamaç paraşütü sizleri bekliyor! Şehrin en güzel noktalarında, uzman pilotlar eşliğinde unutulmaz anlar yaşamaya hazır olun. Eşsiz manzaralar eşliğinde gerçekleşecek bu deneyimde, İstanbul'un doğal güzellikleri adeta parmaklarınızın ucunda olacak.

İstanbul Yamaç Paraşütü Fiyatları

Adrenalin dolu bir serüven için İstanbul yamaç paraşütü fiyatlarına göz atın. Gökyüzüne atılmak artık daha uygun! İstanbul yamaç paraşütü fiyatları ve özel paketlerle adrenalin dolu bir gün sizi bekliyor. Fırsatları değerlendirin ve gökyüzünde özgürlüğün tadını çıkarın.

İstanbul Paraşüt 2024 Paketleri

İstanbul yamaç paraşütü fiyatları 2024 ve özel paketlerle ilgili detayları öğrenmek adrenalinle dolu bir gün geçirmenin başlangıcı olabilir. İşte bu başlık altında bulabileceğiniz bazı önemli bilgiler:

  • Paket İçeriği: Her paketin içeriği hakkında detaylı bilgi alarak hangi hizmetleri içerdiğini öğrenin.

  • Ekstralar ve İlave Hizmetler: Ekstraları ve ilave hizmetleri inceleyerek daha özel bir deneyim yaşamayı düşünün.

  • Özel Grup Fırsatları: Belirli bir grupla beraber indirimli fiyatlar veya özel ayrıcalıklardan yararlanma fırsatlarını gözden geçirin.

Gökyüzünde adrenalinle buluşmanın heyecanını şimdi yaşayın!

İstanbul Yamaç Paraşütü Fiyatları 2024

İstanbul'da yamaç paraşütü yapmak isteyenler için uçuş yapılacak bölgeye özel olarak belirlenmiş fiyatlar ve uçuş parkurları sunulmaktadır. İstanbul yamaç paraşütü fiyatları her yıl güncellenmektedir. İşte İstanbul'da Çatalca Ormanlı ve Tekirdağ Uçmakdere bölgelerindeki 2024 yılı yamaç paraşütü uçuşları için belirlenen fiyatlar:

 

Çatalca Ormanlı İçin Uçuş:Ücret: 1500 TL

Tekirdağ Uçmakdere İçin Uçuş:Ücret: 1000 TL

Sakarya Serdivan İçin Uçuş:Ücret: 2000 TL

YAMAÇ PARAŞÜTÜ DENEYİMİ ÖZELLİKLERİ

İstanbul'da gerçekleştirilen yamaç paraşütü faaliyetlerinde uçuş güvenliğine önem veriyoruz. Tüm uçuşlarınızda video ve fotoğraf kaydı alıyor bunları hediye ediyoruz. Müşterilerimizi imkanlar dahilinde en uzun uçuş süresi ile uçurmaya özen gösteriyor müşterilerimizin bu eşsiz deneyimi doya doya yaşamaları için elimizden geleni yapıyoruz

Yamaç Paraşütünde Uçuş Güvenliği 

Firmamız, en güncel ve güvenilir yamaç paraşütü ekipmanları kullanarak müşterilerimize yüksek standartlarda bir uçuş deneyimi sunar. Ekipmanlarımız düzenli olarak kontrol edilir ve bakımı yapılır. Uçuş öncesi ve sonrası detaylı kontrollerle, her parça güvenliğe uygunluğunu korur. Uçuşlarımızı gerçekleştirdiğimiz alanlarda hava koşulları sürekli olarak izlenir. Meteoroloji raporları titizlikle takip edilir ve uçuşlar, güvenli hava koşullarında gerçekleştirilir. Ayrıca, güvenlik protokollerimizde belirtilen standartlara uygun olarak hareket edilir. Müşteri memnuniyeti ve güvenliği bizim için vazgeçilmezdir. Her müşterimize, uçuş öncesi ve sonrası süreçler hakkında detaylı bilgi verilir. Ayrıca, müşterilerimizin herhangi bir sorusu veya endişesi olduğunda ulaşabilecekleri bir iletişim kanalı sağlanır.

Video Ve Fotoğraf Kayıtları İle Yamaç Paraşütü Deneyiminizi Ölümsüzleştirmeye Hazırmısınız.

Uçuş güvenliği ve deneyimi konusunda uzman eğitmen kadromuz, sizinle birlikte unutulmaz anılar oluşturmak için yanınızda olacak. Her bir uçuşta, deneyimli eğitmenlerimiz, özel kamera ekipmanlarıyla uçuşunuzu özenle kaydedecek ve en heyecanlı anları yakalamak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Eğitmenlerimizin çektiği videolar, uçuşunuzun her ayrıntısını içerir. İniş öncesi hazırlıklar, havalanma anı, gökyüzündeki serbest uçuş ve güvenli bir şekilde yere iniş - hepsi bu özel video kaydında! Böylece, bu unutulmaz anları tekrar yaşayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Eğitmenlerimiz tarafından çekilen muhteşem hava fotoğraflarıyla anılarınızı daha da özel kılın. Gökyüzünden açılan paraşütünüzle çekilen bu eşsiz fotoğraflar, maceranızı renklendirecek ve bu özel anları ölümsüzleştirecek.

İstanbul Yamaç Paraşütü: Uzun Uçuş Süreleri İle Macera Hiç Bitmesin

Gökyüzünde özgürlüğün ve adrenalinin doruklarına çıkmak, İstanbul'da yamaç paraşütüyle mümkün. Ancak biz size sadece kısa bir uçuş değil, uzun uçuş süreleri ile dolu dolu bir macera vadediyoruz. İstanbul yamaç paraşütü ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Uzun uçuş süreleri, yamaç paraşütü deneyiminizi daha da özel kılıyor. Adeta gökyüzünde süzülerek, rüzgarın şehrin üzerinden estiği bu adrenalin dolu serüvende, özgürlüğün keyfini çıkaracaksınız. 

İSTANBUL YAMAÇ PARAŞÜTÜ UÇUŞ BÖLGELERİ

İstanbul ve çevresinde yamaç paraşütü yapmak isteyenler için unutulmaz bir macera sizi bekliyor. İstanbulda yamaç paraşütü için kullanılan çok fazla uçuş alanı vardır. Bu uçuş alanlarından en popüler olanları Ormanlı, Uçmakdere, Serdivan dır. İşte bu keyifli deneyimi yaşayabileceğiniz bölgeler için ulaşım mesafeleri, özellikleri ve uçuş fiyatları

İstanbul Yamaç Paraşütü

Çatalca Ormanlı Köyü

Çatalca, Ormanlı muhteşem doğası ve eşsiz manzaralarıyla yamaç paraşütü severleri bekliyor. Çatalca Ormanlıya, İstanbul avrupa yakasından kendi aracınız ile ortalama 1 saatte ulaşabilirsiniz. Ormanlı plajında yamaç paraşütü uçuşları 50-100 metre yüksekliğinde tepelerde yapılıyor . Ormanlıda sadece belirli hava koşulları oluştuğunda yelken uçuş tekniği ile uçuş yapılır.

Yelken uçuşlarında en az 20 km en fazla 35 km stabil rüzgara ihtiyaç vardır. Yelken uçuşunda rüzgarın kaldırma kuvveti kullanılarak uçuş yapıldığından dolayı havada kalma süresi uzundur. Uzun uçuş yapmak isteyenler çok yüksek irtifalara çıkmak istemeyen kişiler için ormanlı tercih edilebilir. Ormanlı köyünde yamaç paraşütü ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için ORMANLI YAMAÇ PARAŞÜTÜ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ormanlıda yamaç paraşütü bileti satın almak için BİLET sekmesini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Yamaç Paraşütü-1

Tekirdağ Uçmakdere

Tekirdağ'ın eşsiz Uçmakdere sahilinde yamaç paraşütü yaparak, Marmara Denizi'nin mavi sularının üzerinde özgürlüğün tadını çıkarın. Tekirdağ Uçmakdereye İstanbuldan kendi aracınız ile ortalama 2 saatte ulaşabilirsiniz. Uçmakderede yamaç paraşütü uçuşları 250 metre ve 650 metre pistlerinden yapılıyor.

 

Tekirdağ Uçmakderede sadece 30 km üzeri esen rüzgarlarda uçuş yapılamıyor yani yılın büyük bir çogunlugunda hava uçuşa uygun oluyor. Ganos dağlarında yapılan uçuşlar 650 metre irtifası ve manzarası  ile gerçek bir uçuş deneyimi yaşamak isteyenler için tercih edilebilir. Uçmakdere'de yamaç paraşütü ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için UÇMAKDERE YAMAÇ PARAŞÜTÜ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ormanlıda yamaç paraşütü bileti satın almak için BİLET sekmesini ziyaret edebilirsiniz.

 

İstanbul Yamaç Paraşütü-2

Sakarya Serdivan

Sakarya'nın doğal güzellikleri içinde yer alan Serdivan'da yemyeşil tepelerden süzülerek, sakinliğin ve serinliğin tadını çıkarın. Sakarya Serdivan'a İstanbuldan kendi aracınız ile ortalama 2 saatte ulaşabilirsiniz. Serdivan'da yamaç paraşütü uçuşları 250 metre yüksekliğindeki paraşüt tepeden yapılıyor. Sakarya serdivanda hava şartları uygun ise genellikle yelekn uçuşu ve termik uçuşu teknikleri ile uçuşlar gerçekleştiriliyor. Serdivanda yapılan uçuşlar 250 metre irtifası ve orman manzarası ile termik uçuşu deneyimi yaşamak isteyenler için tercih edilebilir.

Karaburun

Karadeniz'in serin rüzgarları ve yeşilliklerle çevrili Karaburun, yamaç paraşütü tutkunları için adeta bir cennet. Yüksek uçuşlar ve nefes kesen manzaralar için ideal bir destinasyon. Karaburunda yamaç paraşütü alanını genellikle kendi malzemesi ile hobi amaçlı uçan sporcu kişiler tercih ediyor

Şile Sahili

Şile sahili, sadece plajlarıyla değil, aynı zamanda yamaç paraşütü için uygun koşullarıyla da ünlüdür. Uçuşunuzun ardından kumsalda dinlenmek, gün batımında huzurlu bir atmosfer yaşamak mümkün. Şile yamaç paraşütü alanını genellikle kendi malzemesi ile hobi amaçlı uçan sporcu kişiler tercih ediyor.

Pendik Aydos

İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan Aydos Ormanı, yamaç paraşütü meraklılarına eşsiz bir deneyim sunuyor. Doğanın içinde, kuşların gökyüzündeki dansına tanıklık edin. Aydos yamaç paraşütü alanını genellikle kendi malzemesi ile hobi amaçlı uçan sporcu kişiler tercih ediyor

BİLET VE REZERVASYON İŞLEMLERİ

 

Gökyüzünde uzun uçuş süreleriyle özgürlüğün ve adrenalinin keyfini çıkarmak için hazır mısınız? İstanbul Yamaç Paraşütü'nün bu heyecan dolu macerasına katılmak için bilet ve rezervasyon işlemleriyle ilgili tüm detaylar bu başlık altında!

İstanbul Yamaç Paraşütü-3

Bilet Seçenekleri: Hızlı ve Güvenli İşlem

İstanbul Yamaç Paraşütü'ne katılmak için çeşitli bilet seçenekleri sizleri bekliyor. Web sitemizdeki bilet sekmesini ziyaret ederek İhtiyacınıza ve tercihinize göre belirlediğiniz olan bileti online ödeme ile satın alarak unutulmaz bir maceraya adım atmak artık daha kolay.

Rezervasyon Adımları: Gökyüzündeki Serüveni Planlayın

Biletinizi aldıktan sonra rezervasyon işlemleri oldukça basit. Biletinizi aldıktan sonra bizimle iletişime geçerek Hızlı ve güvenli bir şekilde rezervasyonunuzu tamamlayabilir, uçuş tarih ve saatlerinizi belirleyebilirsiniz. Profesyonel eğitmenlerimiz, uçuşunuzun en iyi şekilde planlanması için size yardımcı olacak. Uçuşlar hava şartlarına bağlı olarak gerçekleştiğinden dolayı rezervasyon gereklidir.

Bilet İptali ve Değişiklikler: Esneklik Sizin İçin Önemliyse

Bilet iptali veya değişiklik yapma konusunda koşul ve şart aramıyoruz herhangi bir sebeple biletinizi iptal ettirebilir ücret iadenizi alabilirsiniz. Rezervasyon iptali ve değişiklik yapma konusunda esnek olmanız bizim için önemli. Uçuşlar hava şartlarına bağlı olarak gerçekleştiğinden rezervasyonunuz 1 gün öncesinde bilgi verilerek ileri tarihlere ertelenebilir.

bottom of page